سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1398/12/08 -8:59:33
توهمی به نام به رسمیت شناختن رژیم منحوس اسرائیل!
رژیم صهیونیستی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی منفور مسئولین و مردم کشورمان بوده است.
تعداد بازدید: 0  | تاریخ درج یادداشت: چهار شنبه 18 شهریور 1394  |  
آبدانان خبر  :: چند روز گذشته به دنبال پایان مذاکرات هسته ای و نوشتن متن بین ایران و کشورهای 5+1 "زیگمار گابریل" وزیر اقتصاد و معاون صدر اعظم آلمان به همراه یکصد فعال اقتصادی این کشور به تهران سفر کردند.
خبرها حاکی از آن است زیگمار در یادداشتی توهین آمیز و مداخله جویانه ، بدون توجه به اصول سیاست خارجی و داخلی ایران نوشته است" به رسمیت شناختن اسرائیل توسط ایران شرط رابطه پایدار آلمان – ایران " است.
وی در روزنامه "بیلد" نوشته بود ، " حق اسرائیل برای بقاء دیگر نباید زیر سوال برود، روابط واقعاً مستحکم و با ثبات تنها زمانی شکل می گیرد که سیاستمداران ایرانی به این مسئله اذعان کنند".
حال با وجود شناسنامه سیاه رژیم منحوس صهیونیستی در جهان اسلام و بین مسلمانان و روشن بودن سیاست بین المللی جمهوری اسلامی در قبال این رژیم متجاوز و دفاع از مظلوم ، چگونه این مقام آلمانی به خود اجازه می دهد برخلاف این سیاست های ثابت که مورد توافق همه جریانات سیاسی و اجتماعی کشور است چنین حرفی بزند؟
آیا دولت وظیفه ندارد پاسخ دندانشکنی به مطرح کنندگان این صحبت ها بدهد؟
رژیم صهیونیستی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی منفور مسئولین و مردم کشورمان بوده است ، صهیونیسم و رژیم جعلی برآمده از این ایده شوم ، نه تنها دشمن شماره یک مردم فلسطین و مسلمانان جهان بوده است ، بلکه اقدامات ضد بشری صهیونیست ها در سراسر جهان خطری برای کل بشریت است.
اسرائیل بنا به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران غده ی سرطانی است و محو این غده سرطانی اولویت اول جهان اسلام است .
مقام معظم رهبری (مدظله) فرمودند " ملت ما عاشق مبارزه با صهیونیست ها است ، اسرائیل یک غده سرطانی است و حقیقتاً باید محو شود.
حال در پاسخ این مقام آلمانی باید گفت: به رسمیت شناختن اسرائیل توسط ایران توهمی است که سردمداران غرب در سر می پرورانند و حاضر به پذیرش واقعیت موجود در ایران و احترام متقابل برای روابط دوجانبه نیستند.
بنا به فرموده ی امام خامنه ای؛ امنیت اسرائیل تامین نخواهد شد چه توافق هسته ای بشود چه نشود…

Abdanannews.com All Rights Reserved