سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1398/12/08 -8:22:15
وحدت بین مسئولین راه برون رفت از مشکلات شهرستان آبدانان
هماهنگی و همدلی بین مسئولین علاج و راه برون رفت بسیاری از مشکلات شهرستان است و مسئولین بایستی آنرا سررشته تمام کارهای خود کنند .
تعداد بازدید: 273  | تاریخ درج یادداشت: چهار شنبه 14 آبان 1393  |  
آبدانان نیوز - یادداشت مهمان : همه ما می دانیم که وحدت مسئولین بسیاری از مشکلات را برطرف می کند ، اما این در حالی است که عدم اتحاد بین مسئولین می تواند برعکس نیز شود و از این رو عدم اتحاد می تواند مشکلات بسیاری را برای همه آحاد جامعه به وجود آورد.
 
رهبر معظم انقلاب همواره بر لزوم اتحاد و همدلی بخصوص در بین مسئولین بارها تأکید داشته اند و در برخی از بیاناتشان نیز فرموده اندکه؛ من روی اتحاد تأکید می کنم ،اتحاد و همدلی بین مسئولین کشور یک فریضه است و تعمد در مخالفت با آن امروز یک خلاف شرع است.
 
از طرفی با وجود نیروهای جوان و پرتلاش مسئول در شهرستان که هریک پتانسیل بسیار خوبی در حوزه های مختلف هستند در صورت ایجاد وحدت ، وفاق و همدلی  می توان آینده ی بسیار روشنی را برای آبدانان متصور شد.
 
امروز شهرستان آبدانان همانطور که همه مطلع هستیم با مشکلات فراوانی روبرو است و واقعاً دیگر فرصت پرداختن به حاشیه ها وجود ندارد و باید با وحدت و همدلی و سیستمی عمل کردن و خود را عضوی از اعضا دانستن در جهت کاهش مشکلات و شکوفایی این شهرستان قدم برداشت ، از این رو مسئولین باید ایثار و از خودگذشتگی از خود نشان داده و در راه خدمت حتی لحظه ای غفلت نکنند.
 
مسئولین بایستی با وحدت ،همدلی و وفاق فضا را طوری مدیریت کنند که شهرستان آبدانان آلبوم توسعه و پیشرفت در سطح استان در همه ابعاد عمرانی و فرهنگی باشد.
غیبت معنادار برخی از مسئولین و یا عدم دعوت از آنها در جلسات سرنوشت سازی که با حضور مسئولین استان و کشور انجام می شود  و یا انجام تودیع و معارفه برخی از مسئولین و عدم دعوت از رسانه ها نشانه خوبی برای تعامل بین مسئولین و تعامل بین مسئولین و رسانه ها نخواهد بود.
 
هماهنگی و همدلی بین مسئولین علاج و راه برون رفت بسیاری از مشکلات شهرستان است و مسئولین بایستی آنرا سررشته تمام کارهای خود کنند .

Abdanannews.com All Rights Reserved