سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/07/30 -17:49:5
امام‌ جمعه ایلام:
دشمنان همواره دنبال ناامید کردن مردم هستند
دشمنان همواره دنبال ناامید کردن مردم هستند
امام‌ جمعه ایلام با اشاره به اینکه دشمنان همواره در اهداف کوتاه مدت دنبال ناامید کردن مردم هستند، گفت: مردم در طول انقلاب همواره نقشه های دشمنان را خنثی کرده اند.
تاریخ درج خبر:1399/05/12    | کد خبر: 53337
به گزارش آبدانان خبر حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در دیدار با دست اندرکاران برگزاری مراسم و مناسبت‌های ملی و انقلابی ضمن تبریک چهلمین سال تاسیس شورا هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ابتکار حضرت امام (ره) در راه اندازی این شورا برای تبلیغات در مناسبت‌ها و ایام مختلف از ضروریات بوده است.
وی با بیان اینکه شیوه‌ی انجام تبلیغات نیز حائز اهمیت است، افزود: دنیای امروز دنیای تبلیغات است، تبلیغات ذهن‌ها را مدیریت کرده و مردم را به سمت خواسته‌های خود سوق می‌دهد، ضمن اینکه دشمن همواره درصدد است حق را ناحق و یا برعکس جلوه دهد.

امام جمعه ایلام همچنین با تاکید به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: دشمن نکات مثبت را نمی‌خواهد ببیند و دنبال یک نکته کوچک منفی است، که از کاه کوه ساخته و تصویری منفی از انقلاب نشان دهد که قابل گفتن نیست.

کریمی تبار افزود: دشمن بارها تلاش کرده مردم را ناامید ساخته و با برنامه‌های مختلف سعی کرده مانع حضور آنها در برخی مراسمات ملی شود، اما مردم در طول انقلاب با شرکت در راهپیمایی‌های مختلف شوک جدیدی به آنها وارد کردند.

امام جمعه ایلام در ادامه بیان کرد: اهداف کوتاه مدت دشمن ناامید کردن مردم است آنها به دنبال تابستان داغ بودند که خود دچارش شدند.

وی تاکید کرد: توصیه می‌شود شدت فعالیت تبلیغات در فضای مجازی بیشتر شود تا نقش دشمنان در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بماند.

انتهای پیام/


Abdanannews.com All Rights Reserved