سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/03/13 -7:3:48
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آبدانان مطرح کرد:
تحویل حدود۸۰ لیتر محلول گندزدا برای پیشگیری از ویروس کرونا در مدارس
تحویل حدود۸۰ لیتر محلول گندزدا برای پیشگیری از ویروس کرونا در مدارس
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آبدانان گفت:دود۸۰ لیتر محلول گندزدا برای اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا، تهیه و به آموزش و پرورش شهرستان جهت گندزدایی شعب اخذ رای تحویل داده تا این مدارس به طور دقیق گند زدایی شوند.
تاریخ درج خبر:1398/12/06    | کد خبر: 53210
"نیکو نهاد" سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آبدانان در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبراظهار داشت:حدود۸۰ لیتر محلول گندزدا برای اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا، تهیه و به آموزش و پرورش شهرستان جهت گندزدایی شعب اخذ رای تحویل داده تا این مدارس به طور دقیق گند زدایی شوند.

وی به اقدامات پیشگیرانه دیگر برا مقابل با کرونا ویروس جدید اشاره و  افزود: آموزش نیرو‌های خدمات در خصوص طریقه گندزدایی ساختمان و وسایل و تجهیزات ، هماهنگی با دادستان شهرستان جهت تعطیلی مراکز سرو قلیان و مکاتبه با اداره ورزش و جوانان به جهت تعطیل نمودن تمام اماکن ورزشی در سطح شهرستان ، از دیگر اقدامات انجام شده بدین منظور بود.

نیکونهاد با اشاره به تشکیل جلسه فوری در خصوص راهکار‌های پیشگیرانه ویروس کرونا، تصریح کرد:بازرسی بهداشتی از بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) نیز در خصوص نحوه ضدعفونی و گندزدایی سیستم‌ها و ساختمان و ابزار و وسایل بیمارستان به صورت دقیق انجام شده است.


انتهای پیام/


Abdanannews.com All Rights Reserved