سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/03/13 -7:7:26
مسئول عقیدتی پدافند هوایی:
مجلسی قوی و در تراز انقلاب اسلامی تشکیل دهیم
مجلسی قوی و در تراز انقلاب اسلامی تشکیل دهیم
مسئول عقیدتی پدافند هوایی آبدانان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و تاکید بر حضور حداکثری در این رویداد مهم گفت: اگر مجلسی در تراز انقلاب اسلامی و قوی داشتیم این قدر با سختی، چالش و مشکلات مواجه نبودیم.
تاریخ درج خبر:1398/11/28    | کد خبر: 53207
به گزارش آبدانان خبرحجت السلام "ذبیح الله احسانی فر " مسئول عقیدتی پدافند هوایی در جمع مردم آبدانان به انتخابات هفته آینده اشاره و اظهار داشت:یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی انتخابات می باشد که در این چهل سال انقلاب با برگزاری بیش از 38 دوره انتخابات یکی از مردمی ترین کشورها در جهان است.

وی به مهم بودن انتخابات ، در اولین دوره از گام دوم انقلاب اشاره و افزود:علت مهم دانستن انتخابات هر ساله در کشور حضور گرگ های است که چشم طمع به حکومت و نظام جمهوری اسلامی دارند و تا زمانیکه امنیت،استقلال، عزت  و ناموس کشور را دوست داریم باید انتخابات مهم باشد .

خطیب جمعه آبدانان ضمن تاکید بر حضور گسترده در انتخابات اظهار داشت:نماینده منتخب را بدون نگاه جناحی، قومی، محلی و قبیله ی  انتخاب کنید و شخصی  که در تراز انقلاب اسلامی  ، گام دوم انقلاب و در راستای مبارزه با فساد گام بردارد را انتخاب کنید .

احسانی فر در ادامه بیان داشت: نامزد های انتخاباتی ضمن رعایت اصول و قوانین شرعی کشور باید توانمندی  خود را اثبات کنند نه با نفی کردن دیگران و با دادن وعده های غیرواقعی  سعی در جمع آوری رای کنند.

وی انتخابات جمهوری اسلامی را سالم ترین انتخابات دانست و گفت:مسئولین ،ناظران و مجریان انتخاباتی باید اصل بیطرفی را رعایت کنند تا از آرا مردم که حق الناس است محافظت کنند .

مسئول عقیدتی پدافند هوایی در پایان ضمن اشاره به سخنان رهبری که چاره ای کشور را قوی شدن دانسته ، تاکید داشت:یکی از مولفه های قوی شدن داشتن مجلس قوی است که باعث رفع مشکلات کشور،عزت آفرینی وامنیت آفرینی  کشور می شود.
 
انتهای پیام/Abdanannews.com All Rights Reserved