سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/04/22 -8:35:15
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
ازدواج آسان ضرورت امروز جامعه است/ لزوم رفع موانع پیش روی جوانان
ازدواج آسان ضرورت امروز جامعه است/ لزوم رفع موانع پیش روی جوانان
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:ازدواج آسان ضرورت امروز جامعه است وباید موانع پیش روی جوانان برداشته شود.
تاریخ درج خبر:1398/10/04    | کد خبر: 51139
به گزارش آبدانان خبر سردار "غلامرضا سلیمانی" رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز(چهارشنبه) در آیین اهدای 100 سری جهیزیه توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه به عنوان هدیه مقام معظم رهبری به زوج های جوان گفت:امروز دو دیدگاه در زندگی ها وجود دارد یک دیدگاه تحت تبلیغات غرب و رسوخ فرهنگ غیر بومی در داخل فرهنگ بومی ومحلی است که با تبلیغات این طور می خواهند القا کنند که زندگی ها سخت شده است .
وی افزود:قبل از پیروزی انقلاب کمک ومساعدت نبود چون مردم در تنگدستی وفقر زندگی می کردند که با پیروزی انقلاب اسلامی این مسیر تغییر کرده وبا وجود اینکه دشمنان مانع از دستیابی به پیشرفت ها بودند ولی پیشرفت های خوبی صورت گرفته است.
سلیمانی خاطرنشان کرد:باید موانع از پیش روی جوانان برداشته شود وبا همت جوانان و تسهیلگری که خدمتگزاران به مردم ومسئولین انجام می دهند می توان موانع را برداشت.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت:ما در سازمان بسیج همراه با مسئولین وظیفه داریم موانع پیش روی جوانان را تسهیل کنیم که با ایجاد اشتغال مولد و همچنین کوچک تر شدن هزینه بنگاههای دولتی وصرف کردن اعتبارات در زمینه عمرانی ،زیرساختی ،اقتصادی ، گردشگری، صنایع دستی ومشاغل خانگی می توان برای مردم شغل ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه ازدواج یک امر مقدس الهی است گفت:ازدواج یک امرمقدس الهی است که با ترویج ازدواج آسان که ضرورت امروزه است همراه با سبک کردن مجالس وهمت خود زوجین  این امر مقدس را تسهیل بخشید.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به زوجین تصریح کرد:مقام معظم رهبری یکی از دغدغه هایی که دارند سختی هایی است که در راه جوانان وجود دارد وباید موانع پیش روی جوانان برداشته شود.
 
انتهای پیام/

Abdanannews.com All Rights Reserved