سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/05/13 -16:36:44
امام جمعه آبدانان:
تلاش عملی برای پیشرفت کشور از پیام های 13آبان است
تلاش عملی برای پیشرفت کشور از پیام های 13آبان است
امام جمعه آبدانان گفت: مجاهدت همیشگی همراه با ایمان به خدا،مبارزه جدی به دشمن ،تلاش عملی برای پیشرفت کشور از پیام های مهم 13آبان هستند.
تاریخ درج خبر:1398/08/14    | کد خبر: 49046
به گزارش آبدانان خبر حجت السلام"حسین حاجیلری "امام جمعه آبدانان در  مراسم یوم الله 13 آبان ضمن گرامیداشت این روز اظهار داشت:روز 13 آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده است

وی به بیان این 3واقع مهم پرداخت و افزود:تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، شهادت جمعی از دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در 13 آبان 1357  و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری اولی تر دانست .

امام جمعه آبدانان خاطر نشان کرد:قیام و حرکت برای خدا،احساس تکلیف و مسئولیت ،انتخاب جهت و راه صحیح، اندیشه تکلیف محورانه نه نتیجه محورانه،مبارزه با استکبار و مصادیق آن ،داشتن ویژگی ایثار و اهداء جان در راه هدف از نقاط مشترک این سه رویداد دانست.
حاجیلری تصریح کرد: همه مسئولان و آحاد جامعه به بصیرت در تشخیص منافع حقیقی کشور، بصیرت در راه های رسیدن به منافع حقیقی و بصیرت در تشخیص افراد و تفکرات رسیدن به منافع حقیقی نیازمند هستند.

وی به پیام های 13 آبان اشاره و افزود:مجاهدت همیشگی همراه با ایمان به خدادر برابر دشمن،مبارزه جدی به دشمن در همه ابعاد،تلاش عملی برای پیشرفت کشور و اثبات ما می توانیم در همه ابعاد از پیام های مهم 13آبان هستند.
 
انتهای پیام/Abdanannews.com All Rights Reserved