سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/04/22 -7:44:42
امام جمعه آبدانان:
عده ای از مردم نان خود را با قرض گرفتن تهیه می کنند
عده ای از مردم نان خود را با قرض گرفتن تهیه می کنند
امام جمعه آبدانان گفت: عده ای از مردم این منطقه برای کمترین مایحتاج زندگی خود که همان نان شب است باید قرض بگیرند.
تاریخ درج خبر:1398/06/15    | کد خبر: 46975
به گزارش آبدانان خبر حجت السلام "حسین حاجیلری "امام جمعه آبدانان در خطبه های این هفته نماز جمعه آبدانان اظهار داشت: منشور اصلی و جهانی قیام اباعبدالله (ع) این است که اگر دین ندارید فقط آزاده باشید

وی افزود:عدم سازش و تسلیم در برابر حکام ظالم ،هزینه دادن ایستادگی در برابر دشمن ،نترسیدن از دشمن ،ارجحیت مرگ با عزت بر زندگی با ذلت ،عزتمند بودن جامع اسلامی در پیروی از حق از پیام های مهم عاشورا است.

خطیب جمعه آبدانان به گام سوم که کاهش تعهدات برجامی است اشاره و تصریح کرد: کشورهای اروپایی باید به این باور برسند که اگر نتوانند تعهدات خود را عملی کند قطعاً ایران در گام سوم کاهش تعهدات بر جامی خود را مستحکم‌تر عمل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه عمده مسائل کشورهای اروپایی مالی است، تصریح کرد: کشورهای اروپایی به دنبال تلف کردن زمان بودند و نه تنها زمان را از دست دادند که عملاً در کنار آمریکا و همراه با این کشور ایستادند.

وی به وضعیت اقتصادی نامناسب مردم اشاره و افزود: عده ای از مردم این منطقه برای کمترین مایحتاج زندگی خود که همان نان شب است باید قرض بگیرند.
خطیب جمعه آبدانان خاطر نشان کرد: این مردم دل از اروپا بریدند مسئولین هم باید دل  از این مذاکرات و کشورها ببرند.

حاجیلری به کم کاری، بی خیالی،کم تعهدی رئیس جمهور و سبز نشینان مجلس اشاره و اظهار داشت: اگر این مسئولین محکمتر و با استقامت تر در برابر گرانی و مشکلات می ایستادند وضعیت امروز کشور ما این چنین نبود.
                                                                                          
وی در پایان به مسئولینی که دل به اروپا و این مذاکرات بسته اند اشاره و گفت: ما به دنبال تحقق اسلام ناب هستیم و  آنها به دنبال تحقق اسلام آمریکایی و  تا زمانیکه این اختلاف وجود داشته باشد راه به جایی نخواهیم برذ.
 
انتهای پیام/Abdanannews.com All Rights Reserved